«Необхідно людям якось спокійно вийти з тої ситуації», — мер Львова про закриття ринків

• 16.04.2020, 10:27
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля» розповів, що згідно з рішенням обласної комісії ТЕБ і НС ринки на території міста мають бути закриті. Мер Львова закликає всіх із розумінням поставитися до ситуації, коли і державні рішення потрібно виконувати, і є продукти на ринках, які підприємцям необхідно допродати.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми вчора отримали рішення обласної комісії, де є чітка позиція — ринки закрити. Я сьогодні телефонував до головного санітарного лікаря пана Ляшка. Я пояснив, що люди завезли продукцію, її хочуть допродати. Говорять, що у Львові дійсно краща ситуація з ринками, ніж в інших містах України. Але вони ж не можуть прийняти окремі рішення по Львову. Я думаю, що рішення обласної комісії треба виконувати. Тільки як його правильно виконувати? Треба, щоб люди з розумінням до цього поставилися. Тому що це є вертикаль державна. Ми не можемо мати своє окреме рішення.

Вони бачать безлад у багатьох містах на ринках і приймають рішення на рівні держави. У нас у Львові на ринках є порядок. «Шувар» ніхто не закриває. Він буде працювати, тому що він забезпечує продуктами харчування більшість магазинів міста і області. Стосовно інших ринків — необхідно людям якось спокійно вийти з тої ситуації. Поліція повинна з розумінням віднестися. Має бути здорова галицька мудрість", — сказав Андрій Садовий.

Нагадуємо, офіційні канали інформування:

• Telegram: t. me/lvivVScoronavirus,

• офіційний сайт міської ради Львова: city-adm.lviv.ua,

• Facebook: www.facebook.com/lvivVScoronavirus/,

• Facebook міського голови Львова: www.facebook.com/andriy.sadovyi/,