Місто готове надати земельну ділянку під кооперативне житло для працівників «Укрзалізниці»

• 06.10.2020, 12:30
  • Пресслужба ЛМР
Таку думку мер міста озвучив під час зустрічі з колективом пасажирського вагонного депо Львів філії «Пасажирська компанія» акціонерного товариства «Українська Залізниця».

фото: Роман Балук

«Я тут був два тижні тому, оглядав, як роблять парк. Це має бути один з найкращих парків у місті. Думаю, вам сподобається.

Також у п"ятницю зустрічався з новим керівником «Укрзалізниці». У мене з’явилась ідея: якщо б місто виділило ділянку, ви б кооперативним методом могли збудувати собі житло. Якщо підтримуєте — ми на це готові. Сьогодні Львів розбудовується, і це добрий знак", — відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер Львова розповів колективу депо про основні напрямки розвитку міста.

фото: Роман Балук

«Щодо вул. Шевченка, хочемо до кінця року відкрити її до вул. Ярослава Мудрого. Тоді одразу беремось за вул. Залізничну. Вже маємо проект на вул. Суботівську, там проблема у торфах, але це можна вирішити. Цю дорогу можна наступного року почати робити, і за два-три роки завершити.

Ремонт доріг важливий, бо кожна дорога — це заміна мереж, колекторів. Я бачу по вул. Курмановича, як змінюється ситуація, а там компанії вже планують відкриття своїх виробництв і створення нових робочих місць.

фото: Роман Балук

Ми щороку маємо зростання кількості легкових машин на 15%. Дороги ширшими ми не зробимо, тому важливо зробити середнє кільце у Львові - вул. Липинського з"єднати з вул. Богданівською. Також плануємо закупівлю великої кількості нового транспорту. Ми замовили 250 електробусів в Електрону. Зараз на Електроні забрали останні 50 тролейбусів, готуємо угоду на ще 100 нових тролейбусів і 100 нових автобусів. Є підписана угода на 10 нових 5-секційних трамваїв.

Коли почався карантин, ми зрозуміли, що кинуті самі на себе. Завдяки бізнесу, ми стабілізували ситуацію, допомогли нашим медикам. Але нам треба по медицині робити все можливе, щоб ми були номер один в Україні.

фото: Роман Балук

Третя річ, яка для мене важлива, — це вода. Ми вже сьогодні у Франківському районі воду не хлоруємо, а перейшли на гіпохлорит натрію. Важливо, щоб ми не боялись пити воду з крана.

На вул. Пластовій ми зробили вже всі підготовчі роботи, і це буде перший завод з переробки сміття в Україні. Вже працює станція з переробки органіки. Для мене важливо цей завод збудувати. Фінансує роботи Європейський банк, тому проект є екологічно чистим", — розповів Андрій Садовий.

«По інфраструктурі важливо все — ремонти шкіл, бібліотек, спортивних зон. Якщо буде з вашого боку ініціатива від профспілок і ще місто, то ми будемо просити «Укрзалізницю» передати нам інфраструктуру.

Вже є проект, і наступного року будуть будувати об"їзну дорогу в Шевченківському районі", — наголосив мер Львова.