Департамент фінансової політики інформує, що надійшли кошти від випуску облігацій внутрішніх місцевих позик серії «L»

• 30.10.2020, 13:59
  • Пресслужба ЛМР
Департамент фінансової політики повідомляє, що сьогодні, 30 жовтня, на рахунок бюджету розвитку міського бюджету м. Львова надійшли кошти від ПАТ АБ «Укргазбанк» в сумі 300 млн грн від розміщення облігацій внутрішньої місцевої позики серії «L».

фото умовне, автор: Роман Балук

«Це вже останній транш, який місто отримало від випуску облігацій 4-х серій, кожна з яких на 300 млн грн. У грудні минулого року поступило 300 млн грн від випуску облігацій серії «І», у червні - від випуску облігацій серії «J», у липні - від випуску серії «К» та сьогодні від випуску облігацій серії «L», — повідомили в департаменті фінансової політики.

Кошти від випуску облігацій внутрішніх місцевих позик спрямовуються для фінансування об'єктів транспортної інфраструктури, доріг та інженерних об'єктів на них, виготовлення проектно-кошторисної документації згідно з переліком, затвердженим ухвалою міської ради від 19.09.2019 № 5429 зі змінами, внесеними до неї.