Андрій Садовий: «Ми прийняли соціально орієнтований бюджет»

  • 29.12.2020, 20:25
  • Марія Демчина
Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував прийняття бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік. Він зауважив, що бюджет є соціально орієнтованим: йдеться про понад 11 млрд гривень.

фото: Роман Балук

«Насправді, це тільки перша частина бюджету. Йдеться про ті кошти, які громада міста виділяє для функціонування нашого міста, — це більше 11 млрд гривень. Це дуже великі кошти, але тут оплата праці і освітян, і медиків, це і соціальні допомоги. Фактично, ми прийняли соціально орієнтований бюджет.

Друга частина бюджету — це прийняття всіх наших програм. Львів завжди мав приклад міських програм: це і успішний педагог, і програми різних допомог, і підтримка спортсменів. Ну і, звісно, наступного разу, коли будемо приймати бюджет розвитку, чітко фіналізуємо ті об'єкти, які в нас будуть в роботі у 2021 році. Це буде непроста сесія, але, думаю, ми знайдемо порозуміння. Сьогодні також було багато дебатів, багато думок, але фактично одноголосно бюджет був прийнятий і проголосований.

В нас немає більшості чи меншості - по голосуванню є єдина позиція депутатського корпусу з міським головою, що мене тішить. І я би хотів, щоби така єдність в нас була упродовж всієї каденції, бо ситуація в країні складна, і Львів має показувати приклад.

У попередніх каденціях жодних зловживань чи порушень не було — були складні дискусії, але кінцевий результат завжди був дуже позитивним. Подивіться на місто Львів — як багато за кошти громади зроблено", — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.