Львівська МТГ отримала бюджет розвитку на 2022 рік

  • 31.12.2021, 15:14
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 31 грудня, на сесії Львівської міської ради затвердили бюджет розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік.

фото: Роман Балук

«Власне, щойно було прийнято бюджет розвитку 2022 року. Останні декілька тижнів ми достатньо активно працювали над його формуванням. Зокрема, були проведені консультації з громадськістю, засідання профільних комісій, а відтак було враховано низку зауважень, які сьогодні, після розгляду бюджетною комісією, також були затверджені виконавчим комітетом та винесені на засідання сесії Львівської міської ради.

Розмір бюджету розвитку включає, зокрема капітальні об’єкти, площі, громадські простори, освіту, медицину та інших галузі. Цьогоріч він становить 1 млрд 496 млн грн.

Серед пріоритетів, звичайно, є декілька ключових позицій, зокрема підтримка медицини, адже ми живемо в час Covid-19, в час проведення медичної реформи. З іншого боку, ми робимо значний акцент на сферах освіти, молодіжної політики, спорту. Це дуже важливо, тому у нас враховано багато об’єктів.

Також в кінці січня, коли ми будемо бачити суму коштів по вільних залишках за цей рік, ми будемо по визначених сумах збільшувати кошти, аби мати змогу завершувати об’єкти.

Якщо говорити про саму інфраструктуру, то ми плануємо звершувати ремонт вулиці Шевченка та Орлика. Також окрему увагу приділятимемо мікрорайонам Під Голоском та Щурата, зокрема йдеться про проектування низки вулиць. Якщо говорити про громадські простори, то роботи передбачені на площі перед Центром Довженка, також ми плануємо роботи на площі Симоненка, біля озера. Фактично, роботи триватимуть у кожному районі міста.

В нас є ключові пріоритети, ми будемо рухатись, відповідно до них. Розуміємо, що рік може бути достатньо непростий, тому що ми бачимо, яка хвиля Covid-19 зараз є у Європі. Для нас дуже важливо буде підтримувати у цей час та інвестувати в інфраструктуру, аби вкладені кошти повертались податками та покращеною інфраструктурою», - зазначив перший заступник – заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, до 4 січня у мерії тривають консультації з громадськістю щодо розподілу коштів бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади на 2022 рік. Зокрема, раніше посадовці за напрямками розповіли про об'єкти та сфери, які місто планує фінансувати наступного року.

Детальніше із переліком проєктів, які фінансуватимуть наступного року, можна ознайомитись за посиланням

До слова, 20 грудня на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради, прийняли ухвалу «Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2022 рік».

відео: Андрій Андрух