Львівському бізнесу, який підтримує вимушено переміщених українців і армію, нададуть пільги

  • 22.03.2022, 13:58
  • Мар’яна Щепанська
Львівська мерія прийняла низку важливих рішень щодо підтримки місцевого бізнесу, який сьогодні працює та допомагає вимушено переміщеним українцям і армії. Про це під час пресконференції в медіацентрі «Україна» розповів перший заступник міського голови Львова – заступник мера з економічного розвитку Андрій Москаленко.

Фото ілюстративне

«З першого дня повномасштабного вторгнення росії багато закладів громадського харчування перепрофілювались та стали харчувати волонтерів, вимушено переміщених українців, військових. Тому прийняли рішення, що тим закладам, які знаходяться в приміщеннях комунальної власності, з 24 лютого не нараховуватимуть орендну плату, щодо інших закладів – нараховуватимуть за ставкою 0,5%. Також прийняте рішення про звільнення від сплати за користування рекламоносіями. Окрім того, ми разом із низкою фондів минулого тижня провели брейнстормінг та хакатон, і я думаю, що до кінця тижня буде детальніше пропрацьована модель підтримки малого та середнього бізнесу, якого у Львові – десятки тисяч. Фокусація буде на тих, які забезпечують сервісами вимушено переміщених українців та підтримують армію. Йтиметься про виплату одноразових грантів на покриття першочергових витрат, щоб можна було продовжувати роботу», – розповів Андрій Москаленко.

Нагадаємо, напередодні мерія запустила окремий сервіс для підтримки бізнесу, який, внаслідок війни, переїхав або ж планує переїхати до Львова з різних міст України. Управління інвестицій та проєктів міськради надає допомогу з релокацією та пошуком приміщень, консультації та іншу важливу інформацію.

Контактні номери телефонів:

(032) 254-60-06, управління інвестицій та проєктів

+380 67 941 4691 (WhatsApp, Viber), Олег

email: [email protected]