Компенсацію за купівлю генераторів вже отримали 109 львівських підприємців

  • 02.01.2023, 12:41
  • Пресслужба ЛМР
Фінансову допомогу від міста на закупівлю електрогенераторів, а це 50% вартості електрогенераторів (але не більше 80 тис. грн), вже отримали 109 підприємців. Це заклади харчування: кафе і ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти тощо. Ці підприємці отримали компенсацію на загальну суму 3,6 млн грн. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Прийом заявок від бізнесу на часткову компенсацію у 2022 році тривав лише місяць, адже ухвалу щодо впровадження ваучера на енергозабезпечення прийняли у Львівській міськраді 6 грудня.

«Фінансову допомогу отримали ті підприємства, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну. І обов'язкова вимога для підприємців  - вони мають бути зареєстровані на території Львівської МТГ, адже допомога йде саме від міського бюджету», - пояснила  директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

Отримати компенсацію за купівлю генератора можна і у 2023 році. Процедура досить проста: достатньо лише подати заяву та пакет документів до ЦНАП, а експертна комісія швидко їх розгляне та прийме відповідне рішення.

За додатковою консультацією щодо цієї програми підприємці можуть звертатись до Центру підтримки підприємництва при ЛМР за тел.: (032) 254 60 15.

До слова, у Львові також діє Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади.