10 тисяч доларів для переможців: у Львові триває прийом заявок на конкурс грантів для підтримки бізнесу

• 16.03.2023, 16:42
  • Пресслужба ЛМР
У Львові стартував конкурс грантів для підтримки мікро-, малого, середнього бізнесу, місцевих та релокованих підприємств. Кінцевий термін прийому заявок – 31 березня. Про це повідомляють на Facebook-сторінці «Ділові Індустрії Львова».

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Грантові можливості надаватимуть для мікро-, малого, середнього бізнесу, щоб відновлювати та розширювати виробництво, а також створювати нові робочі місця у Львові та області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп населення.

Насамперед кошти надаватимуть для закупівлі обладнання та інструментів, оргтехніки та меблів, оплати оренди нежитлових приміщень та/або консультаційних послуг бізнесу. Загальний бюджет конкурсу – 240 тис. доларів США. Максимальна одноразова сума гранту для одного учасника – до 10 тис. доларів США.

У конкурсі можуть брати участь підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу відповідно до таких критеріїв:

• релокований бізнес;

• місцевий бізнес, власниками якого є представники ключових груп, або які забезпечують потреби ключових груп;

• місцевий бізнес, що влаштовує на роботу внутрішньо переміщених осіб та/або осіб із ключових груп;

• офіційно зареєстровані до 1 листопада 2021 року;

• бізнес, який фізично розташований на підконтрольній уряду України території;

• діяльність якого здійснюється у Львові або Львівській області;

• бізнес, який переміщено та перереєстровано з тимчасово окупованих територій, постраждалих від війни, до Львова та Львівської області;

• мікро-, малий та середній бізнес, що працює у Львові та Львівській області й створює нові робочі місця для ключових груп населення;

• місцевий бізнес, який забезпечує надання критичних послуг населенню України (у сфері харчової та переробної промисловості, легкої промисловості; енергетичних, транспортних, електронних комунікацій тощо).

Детальну інформацію щодо конкурсу та умов участі в ньому можна дізнатись за посиланням. Для участі необхідно заповнити заявку. Кінцевий термін прийому заявок – 31 березня.

Конкурс організовано в межах Львівського регіонального партнерства зайнятості, що реалізується у межах Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.