У Львові наступного тижня - День кельнера

  • 19.05.2023, 13:27
  • Пресслужба ЛМР
Вже 22 травня у Львові - День кельнера. Цього дня ресторатори та відомі люди Львова традиційно вдягають фартух кельнера та обслуговують відвідувачів, а гості дарують улюбленим офіціантам квіти. Унікальне свято, яке не має аналогів у світі, відзначають у Львові з 2009-го року.

«Це наше ноу-хау – лише у Львові відбувається таке свято, і до того ж – відбувається стабільно щороку, все більше і більше людей долучається до нього. Результат тієї уваги, яку ми приділяємо галузі ресторанного господарства, у тому, що сфера ресторанного господарства дедалі глибше сприймається візиткою Львова – так само, як і архітектура чи культура», – зазначає Вікторія Довжик, директорка департаменту фінансової політики Львівської міськради.

Свято має на меті підвищити престиж професії офіціантів та спонукати молодь до навчання цьому фахові.

"Ми пропонуємо львів’янам та нашим гостям, які підуть 22-го травня в львівські ресторани та кав’ярні, подарувати своєму кельнеру або кельнерці весняну квітку, подякувавши таким чином за їх важливу для нашого міста роботу. А власникам та керівникам ресторанів Львова пропонуємо особисто одягнути форми офіціантів і з 18:00 до 21:00 обслуговувати клієнтів своїх закладів", – розповіла керівниця управління економіки Галина Заяць.

Цьогоріч на часть свята кельнерів закликають задонатити чайові на потреби Збройних Сил України.