У Львові на вул. Шевченка, 105-107 демонтують МАФ

• 20.09.2023, 12:23
  • Пресслужба ЛМР
Виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив демонтувати самовільно встановлену тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності, яка розташована на вул. Шевченка, 105-107. Демонтувати МАФ повинні впродовж двох місяців.

фото ілюстративне

«З метою усунення наслідків порушень вимог законодавства при розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львівській міській територіальній громаді виконавчий комітет вирішив демонтувати самовільно встановлену тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності на вул. Т. Шевченка, 105-107 (товариство з обмеженою відповідальністю “Гал-Діком”)», – йдеться в рішенні виконкому.

Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» за участю представника Залізничної районної адміністрації уповноважене виконати демонтаж тимчасової споруди впродовж 60 днів у разі, якщо власник не зробить цього добровільно.