Перейти до основного контенту
16°
Мінлива
хмарність
22 липня 2026
Середа
16°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Ясно
Вночі
13°
Мінлива хмарність
23 липня 2026
Четвер
16°
Дощ, Похмуро
Вдень
21°
Мінлива хмарність
Вночі
13°
Мінлива хмарність
24 липня 2026
П'ятниця
13°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
13°
Дощ, Похмуро
Вночі
12°
Дощ, Похмуро
25 липня 2026
Субота
16°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Ясно
Вночі
11°
Ясно
26 липня 2026
Неділя
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
15°
Мінлива хмарність
27 липня 2026
Понеділок
18°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
20°
Ясно

Заважав простору Lem Station: на вулиці Вітовського демонтували кіоск, який не працював 2 роки

23 червня 2025, 16:42
Пресслужба ЛМР
На вулиці Вітовського демонтували МАФ, що стояв біля відремонтованого креативного простору Lem Station. Кіоск належав мережі «Інтерпрес», понад два роки пустував і заважав належному благоустрою біля території Lem Station.

Як зауважив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, попередньо на виконкомі міської ради було прийнято рішення про демонтаж тимчасової споруди. А оскільки час на добровільний демонтаж минув, це було зроблено силами міських комунальних служб.

До слова, цього року було завершено перший етап ревіталізації історичної будівлі трамвайного депо на перехресті вул. Сахарова, Вітовського та Героїв Майдану під інноваційно-креативний простір Lem Station. Проєкт створює платформу для митців, підприємців та науковців, які прагнуть реалізовувати інноваційні ідеї та розвивати креативну економіку міста.

Нагадаємо, загалом з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд вилучено 87 МАФів. За таке рішення проголосували на останній сесії Львівської міської ради. Більшість з них — це кіоски «Інтерпресу», які не працювали і не сплачували орендну плату.