МАФ на вул. Виговського демонтують – результат засідання робочої групи

«На засіданні робочої групи були присутні і підприємці, і депутати більшості фракцій, і посадовці міської ради. Всі погодились з тим, що на вул. Виговського було невдале місце для кіоска. Вдалося дійти порозуміння — і підприємець погодився забрати з цього місця тимчасову споруду, але він хоче альтернативу. Відповідно, нам треба попрацювати, щоб знайти місце, щодо якого не буде заперечень передусім з боку мешканців», – пояснив Любомир Зубач.
«Тепер ми комунікуємо з кожним підприємцем для індивідуального вирішення його питання: перенесення чи, можливо, викупу його споруди іншими підприємцями, які працюють на проспекті Чорновола. Хочемо зробити цей процес максимально збалансованим, щоб, з одного боку, досягти поставленої мети, яка потрібна для всієї громади Шевченківського району Львова, а з іншого – поставитись з повагою до кожного підприємця, щоб не зачепити чиїхось прав та інтересів», – доповнив заступник міського голови Львова.
До слова, раніше робоча група погодила ще шістьом підприємцям перенесення їхніх павільйонів із Чорновола на інші локації. 14 січня відбувся перший демонтаж одного із цих павільйонів.
Нагадаємо, рішення про створення громадського простору на проспекті Чорновола ухвалили ще в 2021 році на сесії Львівської міської ради. Ще тоді були підстави для демонтажу МАФів, проте підприємці мали змогу продовжити свою роботу, поки виготовляли проєктну документацію. Наголосимо, позиція міста – впорядковувати проспект з повагою до підприємців. Громадський простір будуть облаштовувати за позабюджетні кошти.

