Місто вдруге демонтує МАФ на вулиці Володимира Великого, 59
У березні виконком Львівської міської ради вперше прийняв рішення знести цей МАФ і його було демонтовано. Та вже у вересні споруда знову повернулась і тут далі торгують фаст-фудом.
“Місто, звичайно, не залишило це. Франківська райадміністрація написала заяву в поліцію про захоплення комунальної землі. А департамент природних ресурсів, будівництва та розвитку громад підготував ще одне рішення про демонтаж споруди на вулиці Володимира Великого, 59.
Через дощ демонтажні роботи призупинили, проте власники надали гарантійний лист, що дах демонтують уже наступного дня.
Нагадаємо, у Львівській міській раді провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади. За результатами перевірки почергово демонтують кіоски, які стоять на вулицях незаконно, без жодних правових підстав. За останні три роки у місті демонтували більше сотні незаконних кіосків.


