Перейти до основного контенту
14°
Дощ,
Похмуро
24 липня 2026
П'ятниця
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Дощ, Похмуро
Вночі
12°
Дощ, Похмуро
25 липня 2026
Субота
17°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
26 липня 2026
Неділя
21°
Мінлива хмарність
Вдень
26°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Мінлива хмарність
27 липня 2026
Понеділок
19°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Мінлива хмарність
28 липня 2026
Вівторок
17°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Ясно
Вночі
16°
Похмуро
29 липня 2026
Середа
18°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
14°
Ясно

У мерії з львівськими кластерами обговорили інструменти цифрової трансформації бізнесу

12 березня 2024, 17:57
Пресслужба ЛМР
Сьогодні близько пів сотні підприємців та представників кластерів міста взяли участь у зустрічі «Цифрова трансформація бізнесу: обговорення інструментів та нетворкінг». Під час заходу визначали потреби бізнесу та кластерів у цифрових інструментах. Захід дає старт серії тренінгів та навчань для бізнесу від Tech Startup School за підтримки GIZ.

Під час обговорення цифрової трансформації бізнесу Олена Гунько, керівниця управління інформаційних технологій міста, розповіла учасникам про реальні впровадження цифрових інструментів, які щодня використовує Львівська міська рада. Також Артем Ганда, засновник та керівник iSKY.SOLUTIONS, консультант з розвитку ІТ-процесів, провів навчання про дієві інструменти для малого та середнього бізнесу.

«Ця зустріч є важливим кроком у напрямку підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу в нашому місті. Цифрова трансформація вже стала необхідністю для конкурентоспроможності підприємств. Ми вітаємо ініціативу GIZ у співпраці з місцевими підприємцями та впевнені, що це сприятиме економічному зростанню та розвитку нашого міста», – зазначила Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

 Окремим блоком події стала стратегічна сесія, яку провів Інститут міста. Тут визначили які цифрові інструменти підприємці використовують щоденно та без чого сьогодні не можливо вести бізнес. Спільно з підприємцями під час заходу визначили потребу у цифровій трансформації бізнес-процесів та основні шляхи її реалізації.

Це вже друга зустріч для бізнес-кластерів міста, яку організовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради спільно з Інститутом міста за підтримки GIZ. Окрім іншого, вона покликана розвивати середовище для підприємців міста, де вони мають змогу познайомитися, обмінятися контактами та налагодити спільні партнерства.

Подія відбулася у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine.