На сьогоднішній день встановлено 18 камер внутрішнього відеоспостереження на Личаківському цвинтарі

  • 01.03.2017, 09:50
  • 1189
  • Романа Куць
Як повідомив директор ЛКП Музей-заповідник «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай, систему охорони кладовища удосконалюють: на цвинтарі встановлять додаткові камери спостереження.

«Камери внутрішнього відеоспостереження встановлювалися й давніше, зараз плануємо, щоб їх кількість зросла до 22 відеокамер по всій території цвинтаря. На сьогоднішній день є 18 камер, які сходяться в один центр, тому охорона кладовища відстежує порядок, дивлячись на екрани.

У 2014-2016 роках завдяки камерам внутрішнього спостереження було спіймано ряд зловмисників, які намагались вкрасти металеві, бронзові предмети та речі з кольорових металів з території кладовища. Відбулось більше 10 затримань, багато судів, у результаті чого більшість зловмисників понесли кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі. Остання така протиправна дія була у 2016 році, коли крадій виносив зелені насадження з території Личаківського цвинтаря.

Отож, зараз ми діємо на випередження зловмисних дій, особливо на території Меморіалу львівських орлят – польського військового цвинтаря, який теж є частиною Личаківського кладовища», - зазначив Михайло Нагай, директор Личаківського кладовища.