Громада міста Львова співчуває з приводу втрати Блаженнішого Любомира Гузара

  • 31.05.2017, 20:21
  • Христина Процак
Стало відомо, що сьогодні помер Архиєпископ-емерит Блаженніший Любомир Гузар. Громада міста Львова висловлює свої співчуття.

«В моєму житті дуже мало людей, до яких я можу звернутись з проханням про справжню батьківську пораду. Блаженніший Любомир Гузар безумовно був одним з таких людей. Всі ті, хто мав нагоду попроситись до нього в гості, аби відверто поговорити про життя, почути мудрі настанови, сьогодні втратили Батька. Україна втратила безумовного морального авторитета, яких нам так бракує в ці важкі часи.

Глибоко співчуваю всім нам, найближчим Блаженнішого, вірним та Церкві. Закликаю львів’ян принести сьогодні запалені лампадки до пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому та молитвою попросити в Господа Бога прийняти раба Божого Любомира в Царство Небесне. Вічная пам’ять!», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 Нагадаємо, 2008 року Блаженнішому Любомиру Гузару, Верховному Архиєпископу і Кардиналу Української греко-католицької Церкви, було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Львова».