Львів’яни взяли участь у масштабному флеш-мобі «Зберегти Ryanair»

Сьогодні, 13 липня, о 18.00 год. на паркінгу «Арени Львів» відбувся масштабний автомобільний флеш-моб «Зберегти Ryanair», на якому понад 300 машин сформували назву ірландської авіакомпанії, яка нещодавно відмовилась працювати в Україні.

Флеш-моб «Зберегти Ryanair» організували з метою звернутися до уряду, аби люди мали можливість літати за 20-30 євро по всьому світу, як зазначили організатори акції. Також до флеш-мобу долучилися міський голова Львова Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова.

«Кожен львів’янин повинен вміти відстоювати власні права. Я сьогодні тут як громадянин міста, я всіляко підтримую організаторів, які організували цей флеш-моб, щоб показати всьому світові, що українці гідні мати хороше майбутнє, перспективу і ми зобов’язані бути вільними. А бути вільними – це подорожувати світом, де ми хочемо, і головне – приймати гостей з великої кількості різних країн світу, які завдяки компанії Ryanair зможуть побачити прекрасне місто Львів.

Прихід Ryanair, якщо порахувати у грошах, то це для малого та середнього бізнесу міста Львова орієнтовно 2 млрд грн. Якщо подивитись взагалі для громади – за 20 доларів злітати в ту чи іншу європейську столицю – це велика різниця. Тут керівник держави повинен прийняти рішення, на чиєму він боці – олігархів, які заробляють гроші, чи простих людей. Інша річ – це можливість сотням тисяч людей побачити Львів. Це інвестиції, економіка. Ми можемо бути і маємо бути вільними людьми, робити те, що ми мали би право робити, як цивілізовані громадяни своєї країни, не можна нас обмежувати. Я, як львів’янин, як громадянин, підтримую організаторів цієї прекрасної акції. Я отримую задоволення від такої великої, згуртованої кількості львів’ян, які приїхали, кинули свої справи, щоб сказати своє «так» Ryanair, так – ми є вільні люди», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 10 липня ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала вихід на український ринок та пообіцяла повернути кошти за вже придбані квитки на скасовані рейси всім пасажирам. Авіакомпанія не досягла згоди з аеропортом «Бориспіль», через що постраждав і Львів.

#SaveRyanairForUkraine #ХочуЛітати