Щоб врегулювати заборгованість, три львівські комунальні підприємства і ТзОВ підпишуть Меморандум про співпрацю

Сьогодні під час сесії міської ради погодили підписання меморандуму про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1, Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал». За ухвалу проголосувало 45 депутатів.

«У 2009-2010 році Львівська міська ради придбала у Львівського автобусного заводу на реалізацію програми підготовки міста до Євро-2012 32 автобуси на загальну суму 53 млн. 700 тис. грн. Станом на сьогодні ми маємо заборгованість перед Львівськими автобусними заводами приблизно 28 млн. грн., і станом на сьогодні є відкрито 4 виконавчі провадження про стягнення коштів з Львівського АТП-1. Із зазначених 32 автобусів станом на сьогодні в АТП-1 перебуває 31 автобус. Щодо якості автобусів, то немає жодної підтвердженої задокументованої інформації, що ці автобуси не відповідали вимогам якості.

ТзОВ «Львівські автобусні заводи» уклало договір-факторингу з факторинговою компанією «Оптимум фактор». Станом на зараз зафіксована заборгованість АТП-1 в сумі 28 млн. грн. З них виконавчою службою було стягнуло 5 млн. грн. для погашення заборгованості по заробітній платі колишнім працівникам автобусного заводу. Залишається решта суми. Відповідно, ця компанія пропонує в сумі сплачених коштів погасити 3 млн. 600 тис. заборгованості однією з філійованих структур автобусного заводу перед нашим комунальним підприємством «Теплоенерго», і також 360 тис грн. заборгованості перед нашим комунальним підприємством «Львівводоканал». А решта  суми – ми маємо сплатити 19 млн. грн.,  є дисконт для Львівського комунального підприємства №1», - розповіла під час розгляду ухвали директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Зокрема, Меморандум підпишуть з метою врегулювання питання заборгованості Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1 перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи», новим кредитором якого за договором про закупівлю товарів за державні кошти від 14.12.2010 № 17/12/10 та договором про закупівлю товарів за державні кошти від 18.11.2009 № 18/11 є товариство з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», з урахуванням договору факторингу від 09.12.2016 № 09122016/1, укладеного між товариством з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи» та товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум фактор». А також – для врегулювання питання заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю «Львівавтокомплектація» перед Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал.

Детальніше про Меморандум – тут