Перейти до основного контенту
16°
Похмуро
05 липня 2026
Неділя
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
21°
Похмуро
Вночі
14°
Похмуро
06 липня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
14°
Ясно
07 липня 2026
Вівторок
15°
Дощ, Похмуро
Вдень
16°
Дощ, Похмуро
Вночі
15°
Похмуро
08 липня 2026
Середа
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
15°
Дощ, Похмуро
Вночі
13°
Мінлива хмарність
09 липня 2026
Четвер
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Похмуро
10 липня 2026
П'ятниця
18°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Ясно
Вночі
15°
Похмуро

Мерія Львова звернулась до керівників правоохоронних органів області та до голови ЛОДА щодо гарантування безпеки в місті під час масових заходів

13 жовтня 2017, 18:24
Христина Процак
Львівська міська рада звернулась листами до начальника Служби Безпеки України у Львівській області, начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, прокурора Львівської області щодо забезпечення порядку в місті під час масових заходів цими вихідними. Також скеровано звернення голові ЛОДА з проханням в межах чинного законодавства України скоординувати роботу служб, які забезпечують правопорядок на території м. Львова.

Нагадаємо, 26.09.2017 року на адресу Львівської міської ради від ГО «Автономний опір-Львів» надійшло повідомлення про проведення масового заходу 14 жовтня – традиційного маршу в день створення УПА під назвою «Воля народам – Воля людині».

13.10.2017 року на адресу Львівської міської ради від ВП ГО «Правий сектор» надійшло повідомлення про проведення масового заходу 14 жовтня – віче, марш з метою вшанування 75 річниці створення УПА. Назва заходу – «Марш УПА».

Оскільки, масові заходи вказаних громадських організацій заплановані в одних і тих самих місцях і приблизно в той самий час, Львівська міська рада звернулась до керівників правоохоронних органів області та до голови ЛОДА щодо недопущення заподіяння шкоди життю та здоров’ю учасників мирних зібрань на території м. Львова.

Лист 1

Лист 2

Лист 3

Лист 4