«Рясне-Руська сільська рада погодилася з тими межами міста Львова, які ми розглядали на попередньому пленарному засіданні», - Г.Пайонкевич

  • 07.12.2017, 13:26
  • Романа Куць
Сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради прийняли рішення «Про внесення змін до ухвал міської ради від 14.07.2015 № 4968 та від 01.10.2015 № 5143».

«Зазначене питання стосується реалізації положень Меморандуму, який погоджений між Львівської міською радою та Рясне-Руською сільською радою про встановлення меж міста Львова. На минулому пленарному засіданні ми погодили межі, встановлені між містом Львовом та селом Рясне-Руська. У п’ятницю, 1 грудня, на пленарному засіданні Рясне-Руської сільської ради теж погодилися з такою пропозицією встановлення меж і ми рухаємося далі по порядку, встановленому законодавством.

Місто Львів і село Рясне-Руська провело чітку межу між своїми адміністративно-територіальними одиницями. Коли Постановою Верховної Ради України ще в часи УРСР встановлювалися межі Рясне-Руської, то межа була окреслена, але площа не співпадала практично на 500 га. Станом на сьогодні технічно не можливо встановити, де є ці гектари. Відповідно, ми і наші колеги з села Рясне-Руської збирали комісії, аналізували законодавство, піднімали всі архівні дані і ми вирішили це конфліктне непорозуміння припинити власне у такий спосіб»,- зазначила директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.