Перейти до основного контенту
30°
Дощ,
Мінлива
хмарність
06 серпня 2026
Четвер
30°
Ясно
Вдень
36°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
24°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
25°
Дощ
08 серпня 2026
Субота
19°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність
09 серпня 2026
Неділя
21°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
24°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
11 серпня 2026
Вівторок
26°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
21°
Ясно

Директором ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу

28 грудня 2017, 10:04
Ганна П'єх
Від сьогодні, 28 грудня, директором ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу, який досі очолював ЛКП «Львівавтодор». Представив нового керівника трудовому колективу Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства. Натомість виконувати обов’язки директора ЛКП «Львівавтодор» буде Роман Познанський.

«Олег Береза – управлінець високого класу. Так як ми рухаємося до впровадження е-квитка, то саме він очолить ЛКП «Львівелектротранс», щоб той досвід, який він має на посаді директора ЛКП «Львівавтодор», він переносив і ділився ним у ЛКП «Львівелектротранс». Це дуже важливо, адже ЛКП буде перше підприємство, яке працюватиме з е-квитком. Також, зазначу, що ЛКП «Львівелектротранс» - це не тільки рухомий склад тролейбусів і трамваїв, адже це й опори, дорожнє полотно, дорожні роботи. Саме тому ми обрали кандидатуру Олега Берези, адже він зможе разом об’єднати і нове будівництво, і ремонтні роботи дорожнього полотна, і оновлення рухомого складу, і впровадження е-квитка», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Відтак, у ЛКП «Львівавтодор» виконуватиме обов’язки директора Роман Познанський, який до того працював заступником директора ЛКП «Львівавтодор».

Біографічна довідка

Дата та місце народження:

Народився 15 березня 1975 року у м. Львові.

Освіта: У 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка  та отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». У 2007 році здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління зі спеціальністю «Теорія та історія державного управління».

Професійна діяльність:

1997-2007 - СП «НОТ», СП «НТОН», юрист, виконавчий директор.

2007-2009 - генеральний директор ТзОВ «Росан–інвест».

2009-2011 - директор ТзОВ «ОКСАНА».

2011-2015 - директор ЛКП «Львівавтодор».

Громадська діяльність:

Був членом товариства «Лева».

2011 - 2015 - заступник голови ОСББ «Вернадського, 8».