Депутати не підтримали виділення ділянки для арештмайданчика Муніципальній варті

  • 15.02.2018, 16:54
  • Романа Куць
Сьогодні, 15 лютого, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати не проголосували ухвалу «Про затвердження на 2018 рік переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників». Ця ухвала передбачала виділення ділянки для арештмайданчика, куди евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» планували евакуйовувати автомобілі, що припарковані у недозволених місцях.

«Мова йде про Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем, який погодився 1200 кв.м надати нашому ЛКП «Муніципальна варта» для зберігання автомобілів, які будуть забирати евакуатори з вулиць міста Львова. Нам це потрібно, аби автомобілі евакуаторами не везти через ціле місто, а на цій території їх зберігати. Там в середньому буде 60 автомобілів», - зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Однак депутати ухвалу не підтримали. Нагадаємо, аби вдосконалити систему паркування у Львові, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради, що відбулось 7 грудня, затвердили перелік ділянок вулично-дорожньої мережі, на яких паркування автомобілів заборонено. Запарковані транспортні засоби на цих вулицях призводять до зменшення пропускної спроможності та суттєво перешкоджають дорожньому руху або ж створюють загрозу безпеці руху. Припарковані автівки у недозволених місцях поліція та ЛКП «Муніципальна варта» евакуйовують на арештмайданчик на вул. Конюшинній.