Андрія Білого призначено заступником директора департаменту житлового господарства та інфраструктури

• 30.05.2018, 11:12
  • Ганна П’єх
Андрія Білого призначено заступником директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, який координуватиме питання транспорту. Про нове призначення повідомив під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, з червня минулого року Андрій Білий обіймає посаду позаштатного радника міського голови Львова. Він працює з транспортною проблематикою, зокрема, щодо якісної організації фінансової звітності і системності управління.

«Сьогодні збільшується навантаження на департамент ЖКГ. Ми активно працюємо на ринку транспорту. Тому прийнято рішення, щоб ми мали посаду окремого заступника у департаменті, який буде допомагати щодо координації роботи по транспорту. Я довго думав, хто б міг очолити цей напрямок. Вибір зупинився на Андрію Білому. Він працював заступником „Львівелектротранс“, проявив себе як якісний управлінець, менеджер. Він буде координувати роботу також управління транспорту, „Львівавтодору“. Проблематика, яка є в електротранспорті, буде мати більш якісне розуміння та вирішення», — прокоментував Андрій Садовий, міський голова Львова.

Біографічна довідка

Білий Андрій народився 27 липня 1985 року в місті Сімферополі.

Освіта:

2007 року закінчив Севастопольський національний технічний університет за спеціальністю «Радіотехніка», ступінь магістр.

Досвід роботи:

2016 — 2017 — керуючий партнер консалтингової компанії Drive Performance.

2013 — 2016 — директор з виробництва компанії Dunapack Packaging. За час роботи досяг значних покращень основних показників на виробництві.

2012 — 2013 — керівник групи інновацій компаній DSSmith. Впровадив цілий ряд проектів з підвищення ефективності виробництва на трьох заводах у двох країнах.

2007 — 2011 — кар'єра в компанії Procter & Gamble з початкової позиції інженера до посади керівник відділу забезпечення якості та впровадження ініціатив. Отримав унікальний досвід з організації виробництва на рівні світових компаній. Захопився цими методологіями й почав шукати застосування цих знань.