Міський голова Львова поспілкувався з псевдоактивістами

  • 31.05.2019, 14:21
  • 916
  • Прес-служба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий після брифінгу в міській раді для представників засобів масової інформації вийшов на вулицю до активістів. Він повідомив про те, що має запрошення на заходи на 14.00 год. та запропонував, якщо у них є запитання, пройти з ним до місця проведення цих заходів. Активісти супроводжують міського голову всю дорогу. Серед активістів є і невдоволені мешканці, які час до часу пробують штучно створювати провокації.

Зокрема, серед мешканців, які намагались спровокувати міського голову, була громадянка Назарко, якій місто у 2015 році вже надало трьохкімнатну квартиру. Зараз же вона вимагає, щоб ще одну квартиру було надано її дочці, яка вже володіє однокімнатною квартирою.

Під час проходження міський голова поспілкувався з активістами, спробував надати відповіді на всі їхні запитання, однак вони часто його перебивали, і не давали йому можливості говорити.

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня, виповнюється 125 років з часу, як у Львові поїхав перший електричний трамвай та розпочала роботу перша електрична станція міста. Участь в урочистих заходах бере і міський голова Львова Андрій Садовий.