Рада затвердила нових заступників міського голови та оновила склад виконкому

• 20.06.2019, 13:46
  • Мар’яна Щепанська
Заступником міського голови з питань безпеки міста став Сергій Бабак, який досі був заступником мера з питань житлово-комунального господарства. На посаду заступниці з питань ЖКГ затвердили Ірину Маруняк, яка попередньо очолювала департамент житлового господарства. А заступницею з гуманітарних питань стала Галина Слічна, яка до сьогодні керувала департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради.

Відповідну ухвалу про затвердження на посади заступників міського голови та персонального складу виконавчого комітету сьогодні, 20 червня, прийняли під час засідання сесії міськради. За це рішення проголосували 44 депутати.

«Відповідно, ми вносимо також зміни до складу виконавчого комітету міськради. У першу чергу — визначаємо його склад у кількості 11 осіб. До дійсного складу вводимо Юрія Івановича Кагітіна та виводимо з нього Сергія Юрійовича Дмитровського. Також додаємо нових заступників міського голови», — пояснила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Відтак, персональний склад виконкому відтепер буде таким:

• Садовий Андрій Іванович
  • Забарило Анатолій Юрійович
  • Литвинюк Марта Василівна
  • Бабак Сергій Богданович
  • Васьків Геннадій Володимирович
  • Маруняк Ірина Михайлівна
  • Москаленко Андрій Олександрович
  • Слічна Галина Миколаївна
  • Дацків Ростислав Михайлович
  • Кагітін Юрій Іванович
  • Печенко Орест Орестович

«На вас чекає дуже важка праця», — підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео Андрій Андрух