Сьогодні сесія міської ради розглянула 8 електронних петицій
19 вересня 2019, 18:11
Прес-служба ЛМР
Сьогодні сесія міської ради розглянула 8 електронних петицій. Після нетривалого розгляду питань, які порушені в петиціях, сесія підтримала дві петиції. Не отримали підтримки у сесійній залі 6 петицій. Відтак питання, про які йшлось у підтриманих сесією петиціях, буде ретельно вивчено відповідними виконавчими органами, які розроблять дорожні карти щодо їх вирішення.
Підтримали депутати ухвали:
- Про розгляд електронної петиції «Безготівковий розрахунок в громадському транспорті».
- Про розгляд електронної петиції «Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів».
Не підтримала сесія таких петицій:
- Про розгляд електронної петиції «Електронний квиток».
- Про розгляд електронної петиції «Ліквідувати парковку біля Гранд- Готелю».
- Про розгляд електронної петиції «Зберегти будинок Терлецького, що на вул. Сахарова, 52, побудований в 1907 році».
- Про розгляд електронної петиції «Петиція щодо будівництва сучасного інноваційного офісного центру на місці існуючої старої забудови по вул. Сахарова, 52».
- Про розгляд електронної петиції «За збереження паркового комплексу ім. Івана Павла ІІ на Сихові».
- Про розгляд електронної петиції «Відкриття крематорію».
