Мерія співчуває родині загиблої працівниці ШРП Шевченківського району

• 14.02.2020, 08:57
  • Пресслужба ЛМР
Стало відомо, що сьогодні зранку на вул Липинського водій автомобіля Фольцваген збив на смерть працівницю ШРП Шевченківського району. На місце події виїхав директор ШРП Шевченківського району, також є представники поліції. Водій автомобіля є на місці події. Мерія висловлює співчуття рідним та близьким.

За даними Шевченківської районної адміністрації, працівниця була в жилеті, здійснювала прибирання прибордюрної частини.

«Співчуття рідним та близьким працівниці ШРП Шевченківського району. Це трагедія для сім’ї. Розділяємо біль втрати. Родині — вся необхідна підтримка від міста», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Анна Миколаївна Рогуля (14.08.1954 року) померла у віці 65 років Працювала в комунальних структурах міста з 24.02.2000 року, тобто 20 років. Зарекомендувала себе як відповідальний працівник.