Порушення умов карантину несе за собою адміністративну, або кримінальну відповідальність, — А. Садовий

• 17.03.2020, 10:27
  • Пресслужба ЛМР
Порушення умов карантину, в залежності від наслідків, несе за собою адміністративну, або кримінальну відповідальність. Верховна Рада сьогодні прийняла відповідний закон. Про це сьогодні у себе на телеграм-каналі написав міський голова Львова Андрій Садовий. Відтак він закликав усіх, хто став свідком порушення карантину, негайно звертатись на Гарячу лінію міста за телефоном 15−80.

«Отож, порушення умов карантину, в залежності від наслідків, несе за собою адміністративну, або кримінальну відповідальність. Верховна Рада сьогодні прийняла відповідний закон.

Якщо ви стали свідком порушення карантину, негайно звертайтесь на Гарячу лінію міста за телефоном 15−80, або залишіть повідомлення та фотодокази у коментарі до цього посту у FB (наші працівники візьмуть це в роботу).

Нагадую, що з 16 березня у Львові на час карантину закрито:

— установи сфери послуг та громадського харчування, заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та АЗС. Ресторанам дозволено працювати на доставку;

— ТРЦ. Аптеки та супермаркети працюватимуть;

— Коворкінги (крім кол-центрів); - Салони краси; - Стоматології.

Нагадаю, що ми скасували орендну плату для бізнесу, який користується комунальними приміщеннями і припинив роботу через карантин. Закликаю зробити те саме і приватних орендодавців! Бережіть себе і рідних, будьте здорові!", — написав на своєму телеграм-каналі міський голова Львова Андрій Садовий.