У всіх районах Львова моніторингові групи перевірять дотримання підприємствами рішення комісії ТЕБ і НС

• 18.03.2020, 12:00
  • Ганна П’єх
В умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про призупинення роботи об’єктів підприємницької діяльності. У зв’язку з цим у кожному районі міста створено моніторингові групи, які перевіряють дотримання підприємцями карантинних заходів. Сьогодні на апаратній нараді, під керівництвом міського голови Львова, керівники районів прозвітували про результати вчорашньої перевірки.

«Створена моніторингова група працювала вчора і сьогодні. Вчора, станом на обід, було 20 підприємств, які продовжували працювати. Сьогодні зранку таких не виявили. Після обіду підемо в наступні рейди», — повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

У Франківському районі моніторингова група вчора обстежила 166 закладів, з яких 33 працювало. Семи вручено попередження, складено акти і скеровано до поліції. Сьогодні усі ці 33 об’єкти перевірять ще раз.

За словами Надії Банах, голови Шевченківської РА, моніторингова група їхнього району перевірила 198 підприємств. З них 29 працювали. Зранку їх перевірили повторно, більша частина була закритою.

«У нашому районі З23 підприємці. Їх усіх вчора перевірили. Вчора ще 48 працювало, їм вручили протоколи. Станом на ранок 25, які перевірили, не працюють.

Зокрема, вчора працювало кафе на вул. Чернівецькій. Нині туди йдемо з поліцією. Є також стихійна торгівля на вул. Городоцькій і вул. Чернівецькій. Будемо ходити з рейдами.

Працює «Нова Лінія», але запускають по 2 осіб. Ми їх сьогодні перевіримо", — розповіла Ірина Джурик, голова Залізничної РА.

У Сихівському районі перевірили 242 об’єкти. З них 33 працювали. Однак ввечері вже 8 були не зачинені. Усім, хто працював вручили попередження.

Також моніторингова група працює у Личаківському районі.