Львів готовий фінансово долучитись до відновлення Центру реабілітації «Фенікс»

• 17.04.2020, 17:42
  • 1989
  • Пресслужба ЛМР
Мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Telegram прокоментував пожежу, що виникла в Центрі реабілітації учасників АТО «Фенікс» на території обласної психіатричної лікарні. Він, зокрема, висловив припущення, що йдеться про підпал, а також зазначив, що зараз на місці пожежі працюють правоохоронці. За його словами, міськрада готова фінансово долучитись до відновлення приміщення Центру.

фото: https://www.facebook.com/kulparkiv1865/

«Переговорив з керівником ДСНС у Львівській області Юрієм Кагітіном. Так виглядає, що Центр реабілітації учасників АТО «Фенікс» на вул. Кульпарківській підпалили.

Зараз на місці працюють правоохоронці. Керівник лікарні разом із керівником Центру реабілітації «Фенікс» готують документи на виділення коштів через обласну комісію з питань ТЕБ і НС для ліквідації наслідків пожежі. Львів також готовий долучитись фінансово, щоб якнайшвидше приміщення повернулось до робочого стану", — зазначив мер.