Мер Львова прокоментував можливість скорочень працівників у міськраді

• 28.04.2020, 09:10
  • Мар’яна Щепанська
Рішення про оптимізацію кількості працівників мерії спричинене суттєвим зменшенням надходжень до міського бюджету через карантин. Йдеться про орієнтовно 70 млн грн. лише за квітень. Тож аби зберегти кошти, які потрібно додатково виплатити медикам, що борються з коронавірусом у лікарнях міста, мер Львова Андрій Садовий запропонував зменшити кількість працівників міськради на 181. Про це він розповів у ранковому ефірі радіо «Люкс FM».

фото: Роман Балук

Мер також додав, що багато послуг міської ради зараз переведено в онлайн-режим.

«Ми порахували, що за квітень недоотримаємо до міського бюджету 70 млн грн. Думаю, що в травні сума буде ще більшою. Виникає питання — а де ж брати кошти? Ми сьогодні багато процесів переводимо в онлайн, тому є можливість оптимізувати певну кількість працівників міськради. Це природній процес. Не можуть всі люди в міськраді постійно працювати на своїх посадах. Це рішення, яке потрібно приймати. Так роблять у багатьох країнах світу. Немає іншого варіанту. Ми ж не будемо економити на лікарях», — зазначив міський голова.

Нагадаємо, сьогодні рішення про оптимізацію кількості працівників мерії прийматиме сесія міської ради.