Виконавчий комітет прийняв низку бюджетних рішень

• 08.05.2020, 12:51
  • 2060
  • Ганна П’єх
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято три бюджетні рішення — «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова», «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2020 рік» та «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік».

фото: Роман Балук

Відповідно до прийнятих рішень, з резервного фонду міського бюджету м. Львова буде виділено Шевченківській районній адміністрації 4 млн 573 тис грн для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 23 на вул. Гетьмана І. Мазепи.

Також, за пропозиціями головних розпорядників коштів змінами до міського бюджету на 2020 рік передбачено здійснити перерозподіл видатків загального фонду міського бюджету, а саме:

• відповідно до розпорядження міського голови від 13.03.2020 № 86 у зв’язку з передачею із управління безпеки міста управлінню транспорту 18 штатних одиниць інспекторів з паркування, пропонується відповідно збільшити видатки управлінню транспорту на суму 2077,9 тис грн., у тому числі на оплату праці 1350,3 тис грн., за рахунок зменшення таких видатків управлінню безпеки міста.
  • департаменту містобудування для забезпечення оплати за комунальні послуги в РЛП «Знесіння» пропонується збільшити видатки на оплату електроенергії на суму 110 тис грн, за рахунок зменшення видатків на оплату інших послуг.

Третє: змінами до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік, за словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, передбачено перерозподіл видатків для Галицької РА, а саме, додати 66 тис грн на реконструкцію фонтану «Кульбаба», за рахунок зменшення витрат на інші видатки, передбачені районної адміністрацією.