«Мені соромно за наших львівських депутатів», — А. Садовий

• 28.05.2020, 20:23
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував результати сьогоднішнього засідання сесії Львівської міської ради, де не було проголосовано чимало важливих для міста питань.

«Сьогодні на сесії ми розглядали надважливі питання щодо життя Львова в час епідемії. На жаль, депутати, які зобов’язані представляти інтереси громади, надали перевагу своїм власним політичним інтересам. Що з цього вийшло: закупівля 10 карет швидкої допомоги для міста — депутати проти, отримання коштів на зарплату для працівників, які забезпечують нас водою, теплом і громадським транспортом — депутати проти, програма відновлення „Львів завтра“ — депутати проти. На кого ж тоді ви працюєте, шановні обранці?», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

«Закінчилась позачергова сесія Львівської міської ради. Депутати, які представляють громаду, мали сьогодні проголосувати дуже важливі ухвали. Але так не сталось. Депутати завалили голосування щодо купівлі карет швидкої допомоги для лікарні швидкої допомоги. Ми хочемо купити 10 таких машин. Завалили питання купівлі томографа для нашої дитячої лікарні. Не проголосували угоду про співпрацю з Європейським банком, відповідно до якої ми б могли отримати приблизно 700 млн грн для стабільної заробітної платні працівників наших стратегічних підприємств — Водоканал, Теплоенерго, АТП-1, Львівелектротранс. Також не підтримали програму відновлення Львова „Львів завтра“. Маю такий збентежений настрій. Я буду робити все можливе, щоб ці ухвали були проголосовані. Сьогодні мені соромно за наших львівських депутатів», — додав міський голова.