У Львові не послаблюватимуть карантин до 12 червня

• 05.06.2020, 18:44
  • Пресслужба ЛМР
Рівень інцидентності коронавірусу у Львові залишається високим, тому послаблення карантину зараз неможливе. Відтак карантинні заходи продовжено до 12 червня. Відповідне рішення прийняла міська комісія з питань ТЕБ і НС.

фото умовне, автор: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Обласна комісія прийняла рішення про продовження карантину у Львові та області. Динаміка захворювання на коронавірус не йде на спад. Наші лабораторії працюють на максимум. Я дякую, що даєте нам можливість бачити реальну ситуацію. Від завтрашнього дня в місті посилений контроль моніторинговими групами. Фіксуємо порушення — закриваємо такий магазин, ТРЦ, ринок, літній майданчик.

Друзі, не нехтуйте правилами карантину. Останні 3 місяці самоорганізація львів"ян була і є прикладом для всієї країни. Тримаємось! Разом все переможемо! Бережіть себе та рідних!", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

фото: Андрій Андрух

«Сьогодні відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, на якій було проаналізовано епідситуацію у Львівській області та у Львові. Опісля відбулося засідання міського оперативного штабу та міської комісії з питань ТЕБ і НС. Ми розуміємо, що показники інцидентності є достатньо високими, тому жодної мови про послаблення карантину не може бути. Ми мусимо посилено контролювати все те, що вже працює», — сказала Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

Протокол № 34

відео: Андрій Андрух