«Сьогодні явка на 13.00 год — орієнтовно 13−14%», — А. Садовий

• 25.10.2020, 14:01
  • Христина Процак
Сім'я міського голови Львова Андрія Садового проголосувала на виборчій дільниці № 461949, що на вул. Миколи Некрасова, 59 (середня школа «Лідер»). На виборчу дільницю мер прийшов з дружиною, тещею та сином. У коментарі журналістам Андрій Садовий повідомив, що станом на 13.00 год явка виборців становить 13−14%, що приблизно на 5% менше, ніж на цей час під час минулих виборів.

фото: Роман Балук

«Дякую всім львів'янам, які сьогодні прийшли проголосували. Ми прийшли нашою родиною. Але я не зміг знайти свій український паспорт вдома, взяв закордонний, і дівчата зробили зауваження, що тільки за наявності українського паспорта можна проголосувати. Я хочу подякувати за пильність. Зараз повернусь додому, буду шукати. Такі реалії.

По місту Львову сьогодні явка на 13.00 год — орієнтовно 13−14%. На минулих виборах на цей час була явка десь на відсотків 5 більша — 18−19%. В цілому нормально йде голосування. Тільки ми бачимо по Винниках, що прописують якихось невідомих людей: люди роблять зауваження, що вони прийшли голосувати, а в них в квартирі прописані люди, які в там ніколи не жили. Тому велике прохання — коли будете отримувати бюлетень, зверніть увагу і подивіться, а хто у вас в квартирі прописаний. Якщо є якісь зайві особи, незрозумілі ситуації - зразу інформуйте комісію, спостерігачів і викликайте поліцію", — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються вибори обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Виборчі дільниці працюють із 08.00 до 20.00 год.

Довідка

У Франківському районі є 59 виборчих дільниць, з них 3 — спеціальні (в лікарнях). Район налічує 110 тис. 53 виборці.

У Галицькому районі є 28 виборчих дільниць, з них 4 — спеціальні (в лікарнях). Район налічує 39 тис. 692 виборці.

У Залізничному районі є 49 постійних виборчих дільниць (усі - загальні). Район налічує 103 тис. 447 виборців.

У Сихівському районі налічується 60 постійних виборчих дільниць, з них 4 — спеціальні (в медичних закладах). Загальна кількість виборців — 115 тис. 600 виборців.

У Личаківському районі є 50 виборчих дільниць, з яких 6 — спеціальні (в лікарнях). Загальна кількість виборців — 83 тис. 700.

У Шевченківському районі є 62 дільниці, з них 1 — спеціальна. Район налічує 121 тис 650 виборців.