Комунальні підприємства Львова матимуть доступ до реєстру територіальної громади

• 30.10.2020, 12:36
  • Марія Демчина
Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про спрощення інформування мешканцями суб'єктів господарювання, які виступають виконавцями житлово-комунальних послуг, про зміну кількості зареєстрованих осіб». Відтак, ЛКП самі зможуть отримувати інформацію про кількість зареєстрованих осіб у помешканні.

фото: Олександр Мазуренко

«Це дозволить нашим комунальним підприємствам самостійно отримувати дані про міграцію населення для забезпечення житлово-комунальних послуг. А мешканці зекономлять час і не будуть ходити по цих установах за довідками», — зазначила Мар’яна Дюганчук, заступниця директорки департаменту адміністративних послуг ЛМР.

Так, комунальним підприємствам Львова, які надають житлово-комунальні послуги, надано право користування реєстром територіальної громади м. Львова для перегляду інформації та отримання витягу про кількість зареєстрованих осіб у помешканні.

Йдеться про такі підприємства, як «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго», «Львівобленерго», «Львівгаз».