Цього тижня планують провести два засідання сесії міської ради

• 21.12.2020, 10:20
  • Пресслужба ЛМР
У середу та у четвер у Львові планують провести два засідання сесії міської ради. У середу, 23 грудня, відбуватиметься продовження засідання, в якому було оголошено перерву, де, зокрема, формуватимуть комісії, йтиметься про секретаря ради. А 24 грудня, найімовірніше, опрацьовуватимуть бюджет міста на 2021 рік. Про це під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Зараз працюємо над тим, що нормально запустити роботу міської ради. Нам потрібно на сесії обрати секретаря ради і голів комісій. Робочу сесію, де будемо вирішувати ці питання, плануємо проводити у середу, а вже в четвер плануємо розглядати бюджет на 2021 рік. Нам потрібно визначити орієнтири на наступний рік, бо він буде непростим. Звичайно, що в пріоритеті буде медицина, здоров’я людей, але те, що ми планували по інших сферах, також не треба відкладати. Сьогодні є дуже велика конкуренція, чимало інвестиційних проєктів, а там, де є нормальна інфраструктура, там розвивається бізнес, створюються робочі місця, поступає більше податків… Це все замкнута система міста, тому потрібно працювати по всіх напрямках», — зазначив мер Львова.