На сесії затвердили персональний склад спеціальної комісії для підготовки регламенту Львівської міської ради 8-го скликання

• 23.12.2020, 12:51
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 23 грудня, на засіданні сесії Львівської міської ради затвердили персональний склад спеціальної комісії для підготовки регламенту Львівської міської ради 8-го скликання.

фото: Роман Балук

«Вам був розданий проект ухвали, з яким ви могли ознайомитись. Так, в ухвалі йдеться: відповідно до пп. 13, 14 ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила: затвердити спеціальну комісію для підготовки регламенту Львівської міської ради 8-го скликання; затвердити персональний склад спеціальної комісії для підготовки регламенту Львівської міської ради 8-го скликання. А також спеціальній комісії для підготовки регламенту Львівської міської ради 8-го скликання подати на розгляд міської ради не пізніш як на другій сесії проект регламенту Львівської міської ради 8-го скликання», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, під час засідання були внесені зміни до ухвали, зокрема до персонального складу комісії.

«Ми до персонального складу вносимо зміни: за пропозицією керівника фракції „Європейська солідарність“, ми замінюємо члена комісії Ломагу Юрія на Марусяка Володимира. Також є питання по „Варті“ — заміна Мартинюка Юрія, у зв’язку із хворобою, на Валерія Веремчука. Також Юрій Лукашевський матиме право дорадчого голосу», — підсумував мер.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

спеціальної комісії для підготовки регламенту Львівської міської

ради 8-го скликання

Секретар ради Лопачак Маркіян Романович