Сесія розглянула 6 вето міського голови, жодне не було подолане

• 29.12.2020, 20:24
  • Пресслужба ЛМР
Під час сьогоднішнього засідання сесія розглянула 6 ухвал, прийнятих на попередніх пленарних засіданнях, які були зупинені міським головою та направлені із зауваженнями на повторний розгляд. Жодне вето не було подолане.

фото: Роман Балук

«Коротко про процедуру розгляду вето. Міський голова має право в п’ятиденний термін з дня ухвалення радою будь-якого рішення не погодитися з цим рішенням і винести його повторно на розгляд сесії міської ради.

Зараз ми повторно будемо розглядати ті рішення, які вже розглядалися на сесії міської ради і були зупинені міським головою. Якщо ви погоджуєтеся з зауваженнями міського голови, то ви не голосуєте або утримуєтеся, а якщо ви вважаєте, що міський голова неправильно зупинив дію рішення, то ви голосуєте за цю ухвалу.

Рішення вважається прийнятим в тому випадку, якщо воно на пленарному засіданні було підтримане не менш ніж двома третинами від загального складу ради", — пояснила на початку доповіді Гелена Пайонкевич, керівниця юридичного департаменту ЛМР.

Відтак сесія розглянула 6 питань, які були зупинені міським головою. Жодного з вето не було подолано.

Розглянули такі питання:

• Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад Львівської області в особі Львівської обласної ради у власність територіальної громади м. Львова в особі Львівської міської ради нерухомого майна на вул. Замарстинівській, 81 та вул. Замарстинівській, 83. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про затвердження детального плану території у районі вул. Л. Мартовича, вул. І. Григоровича, вул. Дж. Дудаєва. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про затвердження змін до детального плану території району забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка — вул. Городоцькою — вул. Залізничною (зміна 5). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про визнання земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельної ділянки на вул. Городницькій, 43 такими, що не відбулися, та проведення повторних земельних торгів. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про продовження ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 1-б. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.09.2020−07.09.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).