Львів – у «жовтій» карантинній зоні: нові умови

  • 26.04.2021, 12:36
  • 4382
  • Пресслужба ЛМР
Мер Львова Андрій Садовий оприлюднив нові рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, зважаючи на вихід міста з «червоної» карантинної зони.

фото умовне, автор: Роман Балук

Так, відсьогодні знову працюють усі магазини та ТРЦ, заклади громадського харчування, заклади культури (заповнення на 50%). Відзавтра в громадському транспорті відновлюють пільги на перевезення, однак вони діятимуть винятково з 11 до 16 год. А з 5 травня за шкільні парти повернуться учні 5-11 класів, також відновлять позашкілля.

«Міська комісія з надзвичайних ситуацій адаптувала свої рішення відповідно до “жовтої” зони. Але я благаю не забувати про здоровий глузд. У лікарнях справді є вільні ліжка. Їх буде ще більше, бо це політика міста – збільшувати фонд ліжко-місць. Але, разом з тим, наші реанімації переповнені. Державна комісія своїм позачерговим рішенням не може зупинити поширення епідемії. І ми за один день не стали всі здоровими і захищеними. Тому я прошу всіх бути обережними. Уникайте місць скупчення людей. Бережіть себе та своїх близьких», – зазначив міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Водночас у місті продовжено дію карантину до 30 червня. Заборонено роботу нічних клубів. Рекомендовано не проводити масові події.

Нагадаємо, Львів перебував у «червоній» карантинній зоні з 25 березня. Натомість жорсткий карантин ввели з 19 березня.

відео: Андрій Андрух