Колективу ЛКП «Львівавтодор» представили нового керівника

• 30.07.2021, 14:42
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні колективу ЛКП «Львівавтодор» представили нового керівника – Миколу Власюка. Оксані Єстеферовій, яка досі очолювала це комунальне підприємство, Олександр Одинець подякував за роботу для громади міста.

фото: Олександр Мазуренко

«Велика подяка Оксані Єстеферовій за роботу для громади міста. Бажаємо новому керівнику Миколі Власюку успішно реалізувати усі ці важливі для міста проекти, якими займається комунальне підприємство «Львівавтодор». У Миколи Васильовича чималий управлінський досвід, тому з допомогою колективу, переконаний, його робота для Львова буде успішною та корисною», - зазначив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Микола Васильович Власюк раніше працював операційним директором ТзОВ “Альянс Маркет”, а також у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.