«Динаміка поширення коронавірусу сьогодні є дуже високою, тому це вимагає прийняття складних рішень», – Андрій Москаленко

  • 26.10.2021, 14:22
  • Пресслужба ЛМР
У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили низку рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення інфекції. Остаточні рішення будуть прийматись на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС.

фото: Олександр Мазуренко

 «Щойно завершилося засідання штабу оперативного реагування. Ми розглянули ситуацію із поширенням коронавірусу у Львові та рішення, які будуть запропоновані на комісію з питань ТЕБ і НС. Перш за все йшлося про закриття закладів, які порушували і порушують карантинні обмеження. Так, буде обмежено господарську роботу близько 10 закладів. Також ми обговорили формат продовження освітнього процесу з понеділка. Окрім того, йшлося про обмеження в частині транспортних перевезень, роботи сфери послуг, спорту та культури. Ми точно будемо обмежувати проведення масових заходів. Динаміка поширення коронавірусу сьогодні є дуже високою, тому це вимагає прийняття складних рішень. Фіналізуватимуть всі рішення на комісії з питань ТЕБ і НС», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації про коронавірус:

фото: Олександр Мазуренко
офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/

• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/

• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus

• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot

відео: Андрій Андрух