Ротації у львівській мерії: голів районних адміністрацій перевели керівниками в інші райони Львова

  • 08.03.2023, 12:04
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні міський голова Львова представив кадрові зміни у колективі. П’ять із шести голів районних адміністрацій очолять адміністрації в інших районах міста.

Фото - Роман Балук.

“Люди з новими силами можуть приступити до роботи і втілювати кращі практики на новому місті. Це менеджерське рішення, в користі якого я переконаний, адже людина, котра працює на одній позиції довший час, природньо стає менш чутливою до питань. Впевнений, на новому місці голови адміністрацій проявлять себе ще краще, аніж у “своєму” районі”, - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак,  Надія Банах, яка очолювала Шевченківський район з 2017 року, відтепер обійматиме посаду голови Франківської районної адміністрації. 

Андрій Зозуля, який керував Галицьким районом Львова з грудня 2017 року, тепер буде переведений на ідентичну посаду у Сихівський район. 

Гладяк Галина, яка очолила Сихівський район у грудні 2017 року, тепер буде головою Галицької районної адміністрації.

Ірина Джурик з 2018 року очолювала Залізничну районну адміністрацію. Тепер її буде переведено головою районної адміністрації у Шевченківський район.

Ігор Савка був виконуючим обов'язків голови Франківської адміністрації з  липня 2021. Тепер він стане головою Залізничної районної адміністрації. 

Водночас голова Личаківської районної адміністрації Орест Тимчишин залишається на своїй посаді.

В “нових” адміністраціях керівники почнуть працювати з наступного тижня.