Оксану Пригоду призначено головою Личаківської районної адміністрації

• 10.04.2023, 13:50
  • Андрій Яремко
Від сьогодні, 10 квітня, головою Личаківської районної адміністрації призначено Оксану Пригоду. Останні чотири роки Оксана Пригода була заступником голови Личаківської РА з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, у березні міський голова Львова представив кадрові зміни у колективі: п’ять голів районних адміністрацій очолили адміністрації в інших районах міста.

Відтак:

• Надія Банах стала головою Франківської районної адміністрації.

• Андрій Зозуля став головою Сихівської районної адміністрації.

• Гладяк Галина стала головою Галицької районної адміністрації.

• Ірина Джурик стала головою Шевченківської районної адміністрації.

• Ігор Савка став головою Залізничної районної адміністрації.

Біографічна довідка

Оксана Пригода народилась 14 квітня 1972 у м. Львові. Навчалась у СШ №21.

У 1987 році вступила у СПТУ №21 у м. Львові

Освіта: Вища.

Закінчила у 2004 р Національний університет «Львівська Політехніка», спеціальність «Промислове і цивільне будівництво».

У 2018 р закінчила Львівський регіональний інститут державного управління, спеціальність « Державне управління».

Досвід роботи:

2002 р – ТзОВ «Серпанок-С» - завідуюча секцією.

2004 р – менеджер-економіст ТзОВ «Укопласт-Львів».

2005 р –  комерційний директор ТзОВ «Укопласт-Львів».

2009 р – директор ТзОВ «Укопласт-Львів».

2012 р – директор ЛКП «№504».

2018 р – начальник відділу житлового господарства Личаківської районної адміністрації.

01.11.2018 р – заступник голови районної адміністрації з питань житлово-комунального господарства Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради

з 10.04.2023 р – переведена на посаду голови районної адміністрації Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради.

Сімейний стан:

Одружена. Виховує трьох дітей.