Відділ професійної освіти Львова отримав нового керівника

• 12.06.2023, 14:25
  • Пресслужба ЛМР
Відділ професійної освіти Львівської міської ради очолив Богдан Іванусь який раніше працював у департаменті міської агломерації. Попередня очільниця відділу перейшла на роботу в управління ІТ.

Автор фото - Роман Балук

«Мав честь представити сьогодні нового керівника відділу професійної освіти Львівської міської ради. Ним став Богдан Іванусь. Олена Грицак, яка раніше очолювала цей відділ, переходить на позицію керівника відділу розумних сервісів і звʼязку управління ІТ Львівської міської ради. Маємо багато спільних викликів», – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

«Дуже радий, що маю змогу очолити напрямок професійної освіти. Зараз в голові є багато думок та ідей, які хотілося б реалізувати в освітніх закладах професійної освіти Львова, починаючи від покращення рівня дуальної освіти до забезпечення матеріально-технічної бази всіх закладів. Враховуючи, що освіта в Україні продовжує реформовуватися, хотілося б бути безпосереднім учасником цього процесу. Будемо робити все можливе, щоб наші заклади професійної освіти постійно розвивалися», – наголошує Богдан Іванусь.

Довідка

Іванусь Богдан Іванович народився 21 лютого 1997 року в с. Кошляки Тернопільської області.

Освіта:

2014-2018 – історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (бакалавр, вчитель).

2018-2019 - історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (магістр, вчитель).

2018-2019 - історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (магістр диплом з відзнакою, викладач).

З 2020 року – аспірант історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (Тема дослідження: «Українська православна церква в Канаді  в першій половині ХХ століття», наук. кер. Проф. Качараба С. П., проф. Сіромський Р. Б.).

Досвід роботи:

2017-2019 – працівник студентського відділу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2019-2020 – начальник студентського відділу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2020-2021 – спеціаліст департаменту міської агломерації Львівської міської ради.

2021-2022 – завідувач сектору «Офіс Львівської громади с. Рясне – Руське, с. Підрясне» управління адміністрування громад департаменту міської агломерації Львівської міської ради.

2022-2023 – заступник начальника управління – начальник відділу координації та контролю управління адміністрування громад департаменту міської агломерації Львівської міської ради.

З 12.06.2023 – начальник відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради.

Громадська діяльність:

2016-2017 – голова студентської ради історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

2017-2019 – голова студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка

З 2022 року – волонтер ГО «Ряснянська сотня».