Ірину Кулинич затвердили на посаду заступниці міського голови з гуманітарних питань

• 06.07.2023, 14:44
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні на сесії Львівської міської ради призначили на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань Ірину Кулинич, а також затвердили оновлений склад виконавчого комітету.

фото з архіву, автор: Олександр Мазуренко

Зокрема, Ірину Кулинич, яка раніше виконувала обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань, затверджено на цю посаду. Відтак, вона стала членкинею виконкому Львівської міської ради. Водночас, до складу виконавчого комітету як представника від громадськості долучили Тараса Миляника.

«Дякую усім. Це шалений виклик для мене. Але тільки з вашою допомогою ми спільно впораємося з усією роботою, яка є у цьому складному гуманітарному блоці», - зазначила Ірина Кулинич.

До слова, Ірина Кулинич також очолювала департамент економічного розвитку Львівської міської ради.

Біографічна довідка

Кулинич Ірина Вікторівна народилася 14 червня 1961 року в смт. Муровані Курилівці Вінницької області.

У 1983 році закінчила Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю інженер-економіст.

Досвід роботи:

•    1983-1996 рр. – Івано-Франківський завод ТОС; економіст ЦУХВ, інженер – економіст планово-економічного відділу;

•    1996-1998 рр. – ВАТ «Барва», заступник начальника ПЕВ, начальник ПЕВ;

•    1998-2006 рр. – Івано-Франківська міська рада; завідувач відділу економічного аналізу та стратегічного планування виконавчого комітету, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату;

•    16.01.2008 р.-01.01.2017 р. – директор департаменту економічної політики Львівської міської ради;

•    З 02.01.2017 р. – директор департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

•   з 29.05.2023 р. – покладено виконання обов’язків заступника міського голови з гуманітарних питань Львівської міської ради.