13 кандидатів подались на вакансію керівника ЛКП «Лев»

• 10.07.2023, 17:14
  • Пресслужба ЛМР
13 кандидатів надіслали свої резюме на вакансію керівника львівського комунального підприємства «Лев». Прийом заявок тривав від 13 червня до 7 липня.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«До нас надійшло 13 заявок. На жаль, не всі учасники надіслали необхідний перелік документів, який відповідає критеріям конкурсу.

Зараз ми чекаємо засідання експертної ради, до якої входять, зокрема, і представники зоозахисного середовища Львова. Експертна рада проведе заключний етап відбору – співбесіду з кандидатами», – повідомила Лілія Савич, начальниця управління персоналом Львівської міськради.

Нагадаємо, після випадку з евтаназією двох собак на території ЛКП «Лев», міська рада провела службове розслідування. За результатами розслідування виявили порушення з боку керівниці підприємства та головного ветеринарного лікаря, які неналежно виконували свої обов’язки та грубо порушили вимоги чинного законодавства щодо евтаназії тварин. Їх звільнили з посад.