Департамент гуманітарної політики Львова очолила Валентина Бартошик

  • 30.10.2023, 10:46
  • 1115
  • Пресслужба ЛМР
Валентину Бартошик призначили директоркою департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Сьогодні колективу департаменту нову очільницю представила заступниця міського голови з гуманітарних питань Ірина Кулинич.

«Відсьогодні пані Валентина стає повноцінним керівником департаменту гуманітарної політики. Вона вимоглива, справедлива, трудолюбива і цілеспрямована, тому думаю, що це рішення підсились роботу гуманітарної сфери нашого міста. В департаменті працюють справжні професіонали, які точно є на своїх місцях, тому переконана, що попереду лише нові звершення», – зазначає Ірина Кулинич.

В структуру департаменту гуманітарної політики входять: управління соціального захисту, управління «Служба у справах дітей» та управління охорони здоров'я. 

«Особливість міської ради Львова в тому, що тут всі одне одному допомагають задля досягнення фантастичних результатів. Ми з усіма вами давно знайомі, тож думаю, що ми легко і швидко спрацюємось. Це виклик для мене, але думаю, що настав час для змін в частині надання послуг і тих підходів, які ми використовуємо в роботі із мешканцями», – сказала Валентина Бартошик.

Паралельно з цим вона виконуватиме обов’язки керівника департаменту адміністративних послуг.

Нагадаємо, досі виконувачем обов’язків керівника департаменту гуманітарної політики був Євген Бойко

 Біографічна довідка 

Валентини Володимирівна Бартошик 

Освіта:

Вища.

1996 - 2001 — Київський Міжнародний науково-технічний університет, менеджер організації, диплом з відзнакою.

2014 - 2015 — Програма представляє собою інноваційний підхід до управління «Ефективне Управління», Львівська бізнес-школа УКУ.

березень 2019  — пройшла навчання «People management»

червень 2019  — пройшла навчання «Human centred design and design thinking» (Дизайн мислення)

Досвід:

серпень 2001 - 2002 — спеціаліст 2-ї категорії юридично-організаційного відділу департаменту економічної політики та ресурсів Львівської міської ради.

лютий 2002 р. — спеціаліст 1-ї категорії юридично-організаційного відділу департаменту економічної політики та ресурсів Львівської міської ради.

2002 - 2007 — помічник заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики, головний спеціаліст.

2007 - 2009 — начальник відділу «Служба міського голови» управління  внутрішньої політики департаменту «Адміністрації міського голови» Львівської міської ради.

2009 - 2017 — начальник адміністративно-господарського управління.

з січня 2017 - директор департаменту адміністративних послуг.