«Зробила все правильно, і роботу буде захищено», – Олександра Сладкова

• 04.03.2024, 15:49
  • Пресслужба ЛМР
Олександрі Сладковій як колишній очільниці управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради повідомили про підозру. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережах. Тепер посадовиця планує відстоювати своє ім’я у суді.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Так буває, що приходить час коли своє імʼя та професійні здобутки треба захищати у суді. В мене цей момент настав через 12 років після початку служби моєму найріднішому місту Львову.

Є відчуття тривожності, але значно сильніше розуміння, що зробила все правильно і роботу буде захищено.

Як колишньому керівнику управління екології мені оголосили підозру.

Це не боротьба, бо ворогів у мене особисто справді немає. Ще один етап, який варто пройти, щоб стати сильнішою і здобути новий досвід. Так, служба в органах місцевого самоврядування це складно, а іноді дуже складно. Але це винагороджується результатами», – прокоментувала Олександра Сладкова.