У мерії Львова – чергове скорочення працівників

• 03.06.2024, 19:10
  • Пресслужба ЛМР
Станом на 1 червня, у Львівській мерії оптимізували ще 218 посад.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Зменшення чисельності працівників відбулося відповідно до затвердженої раніше структури виконавчих органів міськради. Від початку повномасштабного вторгнення у міській раді Львова відбулося три хвилі скорочення, де загалом оптимізували майже 400 посад.

«У зв’язку з війною, на жаль, повинні приймати непопулярні рішення», – пояснили у міськраді.

До слова, це вже третя хвиля зменшення чисельності працівників у Львівській міській раді під час війни. Наприкінці минулого року на сесії міської ради затвердили нову структуру виконавчих органів Львівської міської ради, загальну чисельність апарату та її виконавчих органів. Тоді ліквідували три департаменти: міської агломерації, з управління персоналом та адміністративних послуг, а також розформували управління інформаційних технологій. Зміни відбулися і в інших управліннях міськради.

Станом на 1 червня, у Львівській міській раді залишились працювати 1471 особа.